Turnaj v Hranicích

V sobotu 24.09.2016 jsme hráli náš první turnaj mladších žáků. Pořadatelem byl FBC Lipník a turnaj se hrál v Hranicích na Moravě v nedávno opravené SC NAPARIA. Zúčastnilo se celkem třináct hráčů, z toho šest hráčů hrálo za mladší žáky poprvé. Byla to pro ně oproti turnajům elévů velká změna – hrají se dva poločasy po 10 minutách a to v pěti hráčích a navíc na velkém hřišti.

V prvním zápase s FBC Spartak Přerov Panteři jsme po vyrovnaném výkonu remizovali 2:2.

Druhý zápas s FBC Lipník jsme vyhráli 2:0.

Třetí zápas s celkovým vítězem turnaje FBC Spartak Přerov Predátoři jsme prohráli celkem jasně 1:6.

Závěrečný zápas s FBC Šternberk měl velmi dramatický průběh. Po prvním poločase, který skončil 1:1 nás v začátku druhého poločasu soupeř dostal pod tlak, který vyústil ve stav 1:4. Naši hráči se nevzdali a na hřišti rozpoutali opravdové „tornádo“ – Adam Tomášek zkorigoval stav na 2:4, následně Pavel Bábek v 18. minutě na 3:4 a po něm David Goth srovnal 30 sekund před koncem na 4:4. To však ještě nebylo všechno. Zkázu soupeřů dokonal 5 sekund před koncem nechytatelnou střelou na 5:4 Ondra Synek. Následně propukla nadšená oslava tohoto vítězství a celkového druhého místa v turnaji.