Archiv autora: Sekretář FBC Lutín

Rozpisy a předpisy soutěží 2023 – 2024

Liga elévek –  predpis 23
Liga elévek –  rozpis 23

Olomoucká soutěž mužů – rozpis 23
Olomoucká soutěž mužů – predpis 23

Olomoucká liga dorostenců – predpis 23
Olomoucká liga dorostenců – rozpis 23

Olomoucký přebor starších žáků – rozpis 23
 Olomoucký přebor starších žáků – predpis 23

Olomoucká liga mladších žáků – predpis 23
Olomoucká liga mladších žáků – rozpis 23

Olomoucká liga přípravek – rozpis 23
Olomoucká liga přípravek – predpis 23

Liga starších žákyň – predpis 23
Liga starších žákyň – rozpis 23

Povinnosti pořadatelů v soutěžích OL a MS kraje

Starší žákyně – turnaje 2023/2024

Datum – Pořádající oddíl
23.09.2023 – FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
15.10.2023 – FBS Olomouc
04.11.2023 – FBC Tornáda Lutín
17.12.2023 – FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
14.01.2024 – 1. SC TEMPISH Vítkovice
10.02.2024 – FbK Horní Suchá
09.03.2024 – FBC Vikings Kopřivnice
23.03.2024 – 1. SC TEMPISH Vítkovice
13.04.2024 – FBC Tornáda Lutín

Termíny turnajů se mohou měnit!
Změny do 01.09. nebudou zvýrazněny.

Starší žáci – turnaje 2023/2024

Datum – Pořádající oddíl
30.09.2023 – SK K2 Prostějov Yetti
14.10.2023 – Fbc ClientIO Šternberk
12.11.2023 – FBC Přerov B
09.12.2023 – FBC Tornáda Lutín
06.01.2024 – FBC Přerov B
03.02.2024 – SAMIGAS FBS Olomouc B
24.02.2024 – FBC Tornáda Lutín
24.03.2024 – Fbc ClientIO Šternberk

Nadstavbová část
20.04.2024 – dle výsleků základní části
04.05.2024 – dle výsleků základní části
05.05.2024 – dle výsleků základní části

Termíny turnajů se mohou měnit!
Změny do 01.09. nebudou zvýrazněny.

Přípravka – turnaje 2023/2024

Datum – Pořádající oddíl
22.10.2023 – FBC ZŠ Uničov Black
19.11.2023 – FBC Tornáda Lutín
16.12.2023 – FBS Olomouc 16
14.01.2024 – FBC Hranice Sokolíci
25.02.2024 – Asper Šumperk Blue
17.03.2024 – FBC ZŠ Uničov Black
07.04.2024 – FBC Tornáda Lutín
28.04.2024 – FBS Olomouc 16

Termíny turnajů se mohou měnit!
Změny do 01.09. nebudou zvýrazněny.

Mladší žáci – turnaje 2023/2024

Datum – Pořádající oddíl
21.10.2023 – FBC Tornáda Lutín
04.11.2023 – FBC Mohelnice
02.12.2023 – Asper Šumperk
17.12.2023 – FBC Tornáda Lutín
04.02.2024 – FBC Mohelnice (přesun z 14.01.2024)
11.02.2024 – FBC Přerov Predátoři
16.03.2024 – FBC Vikýřovice
28.04.2024 – FBC Lipník

Termíny turnajů se mohou měnit!
Změny do 01.09. nebudou zvýrazněny.