Prague Floorball Cup 2020

Přestože se náš klub tohoto prestižního turnaje přímo neúčastnil, našli bychom na soupiskách jména hráčů, kteří v nedávné minulosti byli součástí našeho klubu.

  • Za Přerov, který se do bojů o medaili nenominoval, nastoupil v bráně Vojta Koutný.
  • V dorostenecké kategorii G03, za FBS Olomouc, nastoupily Adéla Střídová a Šárka Zhébalová a jejich tým prošel úspěšně až do finále. Po těžkém boji s Bulldogs Brno, zakončeném v remízou 3:3 a nevyzpytatelnými nájezdy, si domů nakonec holky odvezly zlatou medaili. Video z tohoto duelu naleznete v odkazu Finále G03.
  • V kategorii G04, taktéž za FBS Olomouc, nastoupily Veronika Nejedlá, Veronika Mrázková, Sára Endlicherová a Lenka Mrázková. A stejně, jako dorostenky, nakonec braly zlato. Telegraficky vše shrnul trenér FBS Olomouc v tomto článku : Turnaj PFC 2020. Záznam finálového utkání s FBS Bohemians, kdy si po rozpačitém rozjezdu tým vytvořil převahu v poli přetavenou ve vítězství 9:1, pak naleznete v odkazu Finále G04.

Všem hráčům gratulujeme k dosaženým výsledkům.  Zároveň patří poděkování všem našim trenérům, kteří stáli u kořenů tohoto úspěchu.